Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Na rynku dostępne są dwa rodzaje odzieży dedykowanej pracownikom. Do pierwszego z nich należy odzież robocza, która nie wymaga atestu. Jej nadrzędnym zadaniem jest ochrona prywatnego ubrania pracowników przed zabrudzeniem, podczas wykonywania powierzonej pracy. Drugim rodzajem jest specjalistyczna odzież ochronna, która chroni pracowników przed szkodliwym działaniem otoczenia, w którym wykonują zlecona przez pracodawcę pracę. Bluzy polarowe, zaliczane są do pierwszego rodzaju i stanowią najczęściej wybierany element odzieży kupowanej przez pracodawców, a także osoby prywatne.

Z czego wykonana jest bluza polarowa BHP?

Bluza polarowa BHP zwana potocznie polarem, wykonana jest z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Do jej cech charakterystycznych należy hydrofobowość oraz dobra izolacja ciepła. Dużym atutem polarów roboczych jest to, iż w przypadku zmoczenia nie tracą swoich właściwości.

Bluzy robocze polarowe – sektory, w których są wykorzystywane

Bluzy robocze BHP wykorzystywane są w wielu sektorach. Bez wątpienia największym odbiorcą polarów jest sektor usług, który zatrudnia w naszym kraju setki tysięcy pracowników. Szeroki wybór polarów męskich, jak i polarów damskich umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Coraz częściej pracodawcy decydują się na zakup dla swoich pracowników polarów z odblaskami, które zapewniają im bezpieczeństwo po zapadnięciu zmroku.

Polar z odblaskami

Bluzy polarowe z odblaskami znajdują zastosowanie w sytuacjach gdy pracownik musi być bardzo dobrze widoczny. Odzież odblaskowa powinna sprawić, że osoba ją nosząca będzie o każdej porze dnia i nocy sygnalizować swoją obecność. Zapewnia to zwiększenie poziomu bezpieczeństwa zarówno pracownika jak również osób postronnych. W sklepie SAFETYPRO można znaleźć oprócz bluz polarowych z odblaskami również kurtki odblaskowespodnie robocze z odblaskami. Wykonane z solidnych oraz trwałych materiałów zapewniających komfort noszenia.

Polar roboczy, a marketing

Powierzchnia bluz roboczych BHP stanowią doskonałą przestrzeń dla promocji przedsiębiorstwa. Pracownicy sklepów, stacji benzynowych na co dzień mogą dodatkowo promować przedsiębiorstwo, poprzez wyszyte na bluzie logo firmy.

Ujednolicenie stroju wszystkich pracowników ponadto sprzyja budowaniu relacji,  a także wpływa na pozytywne postrzeganie firmy w oczach klienta. Niedrogie, ze względu na skład, a przy tym niezwykle estetyczne i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, a także fasonach bluzy bhp cieszą się dużym uznaniem.Ze względu na uniwersalność, coraz więcej osób prywatnych decyduje się na ich zakup. W polarze pracują na działce, jeżdżą na rowerze, chodzą po górach, a nawet wspinają. Lekki, zapinany na zamek, posiadający półgolf, a także wyposażony w wygodne kieszenie produkt, cieszy się dużym zaufaniem ze strony klientów.

Dziś szacuje się, iż ¾ Polaków posiada w swojej szafie choć jeden polar, z czego ponad połowę z nich stanowią bluzy odblaskowe BHP. Polar z odblaskami można prać w pralce w niskiej temperaturze i niewielu obrotach podczas wirowania, co znacząco ułatwia jego użytkowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl