Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odzież robocza stanowi ważny element wizerunku przedsiębiorstwa, dlatego ważne jest, aby pracownicy wyglądali dobrze i równocześnie mogli spełniać swoje obowiązki. Bluza bhp to taki rodzaj odzieży, który często przyciąga uwagę klientów odwiedzających sklep czy firmę. Czym powinny się charakteryzować dobrze dobrane bluzy robocze bhp? Jakie kryteria należy brać pod uwagę i rozważenie starając się wybrać odzież roboczą dla swoich pracowników?

Bluza bhp - rodzaje

Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bluz roboczych, które mogą zostać zaadaptowane do Twojego przedsiębiorstwa. W niektórych branżach znakomicie sprawdzą się bluzy odblaskowe bhp. Dzięki takiemu ubraniu Twoi pracownicy będą widoczni z większej odległości, a przez to - bardziej bezpieczni. Co więcej, obecnie odzież odblaskowa bywa promowana także dla zwykłych ludzi, ponieważ dobrze wpływa na ich bezpieczeństwo. Drugim ciekawym produktem są bluzy polarowe bhp, które mogą być opatrzone logo. Logotyp wyszyty albo nadrukowany na odzieży roboczej stanowi swego rodzaju sprytną reklamę firmy oraz marki i wpływa na to, że klienci mają większe szanse, aby zapamiętać nazwę przedsiębiorstwa oraz skojarzyć z nią zakupione produkty albo wyświadczone usługi. 

Jaki kolor bluzy bhp?

Potrzebujesz bluz bph dla swojej ekipy? Przede wszystkim zastanów się nad ich kolorem. Barwa ubrania, które zajmuje stosunkowo dużą powierzchnię jest naprawdę istotna. Idealnie byłoby gdyby kolor bluzy bhp Twoich pracowników był związany z logo albo z kolorami, które są kojarzone z usługami czy produktami świadczonymi przez przedsiębiorstwo. Przykładowo - jeżeli prowadzisz firmę, która zajmuje się recyklingiem - odpowiednia będzie zieleń, którą ludzie powszechnie kojarzą z ekologią i naturą. 

Wybieramy bluzy bhp - cenne wskazówki do zapamiętania

Zarówno bluzy męskie bhp, jak i te dla kobiet powinny być odpowiednio skrojone i dobrane rozmiarowo do pracowników. Bluzy bhp damskie mogą być taliowane, choć nie jest to koniecznością. Istotniejsze jest to, by były wykonane solidnie oraz uszyte z wysokojakościowych materiałów. Niska jakość tkaniny często jest widoczna gołym okiem, a poza tym ubrania robocze muszą być wykorzystywane podczas pełnienia obowiązków. To oznacza, że koniecznie muszą być wygodne. Nieprzepuszczające powietrza, tanie materiały warto od razu wykreślić. Kolejną istotną kwestią jest ogólna jakość wykonania bluzy. Jeżeli ubrania są szyte "na szybko" i bez należytej staranności, to raczej nie posłużą na długo, dlatego warto przed zakupem dobrze sprawdzić producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl