Jaki polar roboczy wybrać?
Jaki polar roboczy wybrać?

Zapewnienie pracownikom wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej to priorytet każdego dobrego pracodawcy. Odpowiednia odzież robocza nie tylko chroni pracownika podczas wykonywanej pracy, ale powinna również gwarantować mu komfort i wygodę. Odzież może składać się z wielu elementów. Jednym z nich jest polar, czyli bluzy polarowe. Jaki polar roboczy wybrać, aby zapewnić pracownikom maksimum bezpieczeństwa i wygody?

Bluzy robocze - funkcjonalność i zastosowanie

Każde ubranie robocze powinno być dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy oraz warunków panujących w miejscu pracy. Inne potrzeby będzie miał pracownik zajmujący się na przykład spawaniem, a jeszcze inne magazynier czy pracownik produkcyjny. Najważniejsze, aby odzież robocza ułatwiała pracę, a nie wręcz przeciwnie. 

Bluzy robocze są dobrym rozwiązaniem, jeśli temperatura w miejscu pracy może się zmieniać i być zależna na przykład od pory roku. Wówczas pracownik sam decyduje czy jej potrzebuje. Zapewnia to komfort związany z dostosowaniem ubioru do warunków panujących na zewnątrz.

Podwójną funkcję mogą pełnić bluzy robocze reklamowe, z wyszytym lub naklejonym logo firmy. Poza ochroną pracownika pełni ona wówczas funkcje marketingowo-reklamowe. 

Bluzy robocze - jaki polar roboczy wybrać?

Polar jest materiałem, który bardzo dobrze sprawdza się w odzieży roboczej. Głownie dlatego, że doskonale nadaje się na każdą porę roku. Najbardziej funkcjonalny jest w okresach przejściowych, jesienią lub wiosną. Zimą może służyć jako dodatkowe ocieplenie pod odzież wierzchnią. 

Bluzy polarowe są również bardzo elastyczne. Producenci oferują odzież polarową o różnej gramaturze i grubości, dzięki czemu dostosowuje się do warunków pracy. Na rynku dostępne są również polary o różnej jakości. Wybierając polar roboczy warto jest wybrać produkt wysokiej jakości, który będzie służył po prostu dłużej. 

Podczas zakupu polarowej odzieży roboczej, warto też skorzystać z dodatkowych funkcjonalności, jakimi są właśnie wspomniana wcześniej bluza reklamowa czy polar z odblaskami. Dobrej jakości polar z odblaskami zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo pracownika po zmroku lub w ciemnych pomieszczeniach. Polar reklamowy pełni dodatkowo funkcję reklamy, co najlepiej sprawdza się, jeśli pracownicy dużą część czasu spędzają poza siedzibą firmy, na przykład u klienta. 

Jaki polar roboczy wybrać - SAFETYPRO

 

Polar roboczy - gdzie kupić?

Odzież roboczą najlepiej zakupić bezpośrednio od producenta, w hurtowniach lub sklepach BHP online. W takich miejscach znajduje się największy wybór wszystkich elementów odzieży roboczej, w tym bluz reklamowych i polarów z odblaskami. Również ceny online mogą być znacznie niższe niż w mniejszych sklepach detalicznych lub stacjonarnych. 

Odzież robocza to najważniejszy element wyposażenia pracownika. Każdy pracodawca powinien zapewnić odzież ochronną i roboczą na wysokim poziomie jakościowym. Ważne jest, że przy okazji odzież może pełnić funkcje marketingowe. Bluzy polarowe to nie tylko trwałe, ale przede wszystkim wygodne i komfortowe rozwiązanie dla pracowników wielu branży i zawodów. 

Bestsellery

MASECZKA OCHRONNA TRZYWARSTWOWA Z GUMKAMI
MASECZKA OCHRONNA TRZYWARSTWOWA Z GUMKAMI
3,99 zł 3,69 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl