KOMBINEZON OCHRONNY KLASY I

KOMBINEZON OCHRONNY KLASY I
KOMBINEZON OCHRONNY KLASY I

Dostępność: duża ilość

Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

KOMBINEZON OCHRONNY KLASY III, TYP 4 Z NORMĄ EN 14126:2003

KOMBINEZON OCHRONNY KLASY III, TYP 4 Z NORMĄ EN 14126:2003
KOMBINEZON OCHRONNY KLASY III, TYP 4 Z NORMĄ EN 14126:2003

POSIADAMY NA STANIE DUŻE ILOŚCI TEGO PRODUKTU !!!
WYSYŁKA JUŻ W 24H !!!

Dostępność: duża ilość

Cena: 13,00 zł (netto: 10,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Kombinezon ochronny to niezbędne wyposażenie każdego pracownika, który ma do czynienia z substancjami zagrażającymi jego zdrowiu i życiu. Nieważne, czy mówimy o pracach remontowych w starych budynkach z azbestem, kontakcie z zarażonymi zakaźną chorobą czy pracy przy żrących lub trujących substancjach chemicznych - kombinezony ochronne zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo. Ważne jest jednak, aby były również komfortowe i nie utrudniały poruszania się. W naszym sklepie posiadamy ofertę zarówno kombinezonów jednorazowych, jak i wielokrotnego użytku. Wszystkie zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów.

Kombinezony jednorazowe

Ten rodzaj kombinezonów najbardziej przydaje się do prac remontowych, w których ma się kontakt z azbestem i pyłem, ale również w pracy ze związkami chemicznymi i preparatami stosowanymi w rolnictwie oraz w przemyśle ciężkim. Tego typu odzież chroni pracownika przed bezpośrednią stycznością z wymienionymi zagrożeniami. Kombinezon jednorazowy ma również tę zaletę, że jest lekki i wygodnie się go nosi. Należy jednak zadbać o odpowiedni rozmiar oraz o to, aby szwy były solidne oraz aby kaptur dobrze przylegał. Produkty dostępne w naszym sklepie spełniają te jakościowe wymogi. Dlatego jeśli chodzi o kombinezony ochronne jednorazowe, jesteśmy w stanie zapewnić Klientowi i jego pracownikom bezpieczeństwo z najwyższej półki.

Kombinezony ochronne medyczne

W medycynie istnieje wiele sytuacji, w których jest niezbędna porządna ochrona. Nie chodzi jedynie o popularne ostatnio zakażenia niebezpiecznymi wirusami, ale również pracę w ściśle sterylnych warunkach i laboratoriach, w których służba medyczna ma kontakt z różnymi bakteriami. Dlatego kombinezony ochronne antywirusowe powinny skupiać się na tych zagrożeniach i dawać gwarancję, że nie przenikną one przez jakąś nieszczelność w konstrukcji. Nasze kombinezony spełniają wszelkie niezbędne normy dotyczące tych kwestii.

Kombinezony ochronne chemiczne i nie tylko

Praca w warunkach ciągłego kontaktu z wysoce niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, żrącymi kwasami i innymi odczynnikami tego typu wymaga specjalistycznej ochrony. Przede wszystkim wytrzymałość i solidny materiał powinny cechować przeznaczone do tego cele kombinezony ochronne. Producenci, z którymi współpracujemy doskonale zdają sobie z tego sprawę i dbają o odporność kombinezonów. Powstają nie tylko z materiałów bardzo wytrzymałych, ale również zapewniają dużą swobodę ruchu, co jest równie ważne w skutecznym wykonywaniu obowiązków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl