Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Profesjonalny oraz schludny wygląd pracowników to ważny element budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, a często także - budowania marki oraz jej rozpoznawalności. Wszystko to sprawia, że waga jakości oraz solidnego wykonania ubrań roboczych jest duża. Koszule robocze należą do tego rodzaju ubrań, które zdecydowanie powinny wyglądać dobrze, ale jednocześnie nie wolno zapominać o tym, by były również wygodne i spełniały wymogi BHP jeżeli jest to konieczne. W niektórych zawodach odpowiednim rodzajem tego ubrania będą koszule robocze niepalne, dlatego wybierając odzież roboczą dla pracowników należy mieć przede wszystkim na uwadze rodzaj zawodu, który wykonują i jego specyfikę.

Koszule robocze a pora roku

Trudno jest o zaprojektowanie i wykonanie ubrania, jakie będzie można nosić przez cały rok. W Polsce różnice temperatur pomiędzy latem a zimą są nadal dość duże, dlatego korzystne i racjonalne będzie postaranie się o wyposażenie firmy w koszule robocze ocieplane, które będą odpowiednie na zimę oraz - dodatkowo - w koszule robocze letnie, z których to pracownicy będą korzystać podczas cieplejszych miesięcy w roku. Takie zaopatrzenie jest oczywiście konieczne tylko w przypadku gdy przedsiębiorstwo funkcjonuje i zatrudnia pracowników przez cały rok. W przypadku prac sezonowych bardziej optymalną strategią będzie zaopatrzenie pracowników w ubrania odpowiednie na dany sezon.

Damskie, męskie i z nadrukiem, czyli o rodzajach koszul roboczych

Kluczowym punktem w przypadku dbałości o wizerunek pracowników przy pracy będzie dobrze dobrany rozmiar oraz jakość wykonania koszuli. Koszule robocze damskie mogą nieco różnić się krojem od męskich, ale zarówno te pierwsze, jak i drugie powinny być dobrze dopasowane rozmiarowo oraz uszyte z jakościowego materiału. Tkanina niskiej jakości może być dla pracowników niekomfortowa podczas wykonywania codziennych obowiązków, a dodatkowo także może zwyczajnie nie prezentować się najlepiej. Koszule robocze flanelowe choć z reguły mogą być dosyć wygodne i ciepłe, nie do każdej pracy się sprawdzą. Wiele firm produkuje odzież dla pracowników z logo firmy, przez co obsługiwani klienci mają większą szansę na identyfikację marki. Koszule robocze z nadrukiem są niejako sposobem na reklamę i pozostanie w pamięci klienta na dłużej. Zamawiasz ubrania do pracy dla swojej ekipy? Postaraj się, aby ich kolor był w jakiś sposób związany z Twoją firmą. Koszula flanelowa męska robocza powinna dobrze wyglądać i naprawdę sprawdzać się w pracy, dlatego wybierz sprawdzonego producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl