Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami dotyczącymi BHP, każdy pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia swoim pracownikom odzieży, która zagwarantuje im komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy.

Odzież robocza – czym jest popularna odzież stosowana w przedsiębiorstwach i sektorze usług?

Nierzadko dochodzi do pomyłek wynikających z rozróżniania odzieży roboczej i odzieży ochronnej. Decydując się na zakup odzieży roboczej należy pamiętać, iż jej głównym zadaniem jest ochrona prywatnego stroju pracownika przed zabrudzeniem.

Coraz częściej zdarza się, iż odzież robocza wykazuje niektóre z właściwości odzieży ochronnej. Dzieje się tak poprzez wzmocnienie niektórych jej elementów. Koszule robocze posiadają wzmocnienia na łokciach, natomiast koszulki robocze wykonane są z materiału przepuszczającego powietrze. Koszulki termoaktywne pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci ciała.

Koszulki robocze: wykorzystanie odzieży w marketingu

Coraz bardziej widocznym trendem wśród polskich pracodawców jest wykorzystywanie odzieży roboczej, w tym koszulek roboczych, jako dodatkowej powierzchni reklamowej. Logo firmy umieszczone na koszulce polo lub t-shircie wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Co więcej, ujednolicenie stroju wszystkich pracowników wpływa na poprawę relacji w grupie. Odzież robocza łącząca w sobie funkcjonalność, a także nowoczesny design coraz chętniej wybierana jest zarówno przez niewielkie prywatne firmy, jak i duże przedsiębiorstwa.

Koszulki robocze – z czego wykonana jest wysokiej jakości odzież?

Popularna odzież robocza wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewniająca właściwą cyrkulację powietrza odzież BHP przepuszcza ciepło, a także wchłania pot. Do jej produkcji najczęściej wykorzystuje się bawełnę, która zapewnia komfort użytkowania połączoną z tak zwanymi super materiałami, które gwarantują wytrzymałość, a także chronią kolor przed wyblaknięciem. Rozciągliwe, wodoodporne, a nierzadko również ocieplane gwarantują ochronę w każdych warunkach.

Zarówno koszulki robocze damskie, jak i koszulki robocze męskie dostosowane są do indywidualnych cech sylwetki, dzięki czemu idealnie układają się na ciele. W zależności od preferencji pracodawcy, mogą występować w rozmaitych kolorach, a także upodabniać się do kolorów charakterystycznych dla przedsiębiorstwa. Ujednolicenie stroju podnosi też prestiż firmy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl