Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co to jest kurtka robocza i do czego służy?

Kurtka ochronna podobnie jak buty robocze czy polary z odblaskami też jest jednym z podstawowych ubiorów pracowniczych, kiedy nadchodzą chłodniejsze dni lub kiedy pogoda zaczyna robić się kapryśna. Jest również jednym z najpopularniejszych ubiorów, jeśli chodzi o odzież BHP. Zapewnia niezbędną ochronę nie tylko przed zimnem, wiatrem czy deszczem, ale również przed potencjalnymi zagrożeniami fizycznymi, na które pracownik może natknąć się podczas wykonywania obowiązków. Bardzo często wykorzystywana jest również kurtka robocza z odblaskami, która znajduje najwięcej zastosowań na placach budowy oraz przy pracach drogowych, chroniąc robotników przed potencjalnym wypadkiem, wynikającym z ich niezauważenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment wszystkich wymienionych rodzajów kurtek.

Kurtka robocza z odblaskami a bezpieczeństwo

Dostarczając klientom produktów związanych z szeroko pojętą odzieżą ochronną zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas pracy. Dlatego nasze kurtki są produkowane z wytrzymałych i odpornych materiałów, które ochronią noszącego przed urazami, a nawet będą w stanie zminimalizować uszkodzenia ciała powstałe w ewentualnym wypadku. Nie jest to ich jedyna zaleta. Każdy z nas wie, że lepiej zapobiegać wypadkom, niż sobie z nimi radzić, w czym idealnie pomoże kurtka ochronna z kapturem lub kurtka z odblaskami. Dobra widoczność pracowników to podstawa bezpieczeństwa w wielu branżach.

Kurtka robocza jako wierzchnia odzież robocza na każdą pogodę?

Jeśli chodzi o BHP kurtka ma nie tylko chronić przed wypadkami, ale również zapewniać komfort pracy i dbać o zdrowie, kiedy pogoda nie sprzyja. Dlatego kurtka z kapturem jest jednym z podstawowych wyrobów, a praktycznie każda odzież wierzchnia w ofercie jest przeciwdeszczowa. Pozwoli to zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom realizować zadania komfortowo, niezależnie od panującej na zewnątrz aury. Nasze kurtki skutecznie chronią również przed zimnem, z racji czego nadają się na najchłodniejsze miesiące. Sprawia to, że są wielofunkcyjnymi ubraniami roboczymi.

Nasze kurtki ochronne to funkcjonalność i wygoda

W pracy nie można również zapomnieć o swobodzie ruchów, która umożliwia komfortowe wykonywanie obowiązków. Dlatego odzież BHP oferowana w SAFETYPRO jest wyjątkowo wygodna, pozwala skórze oddychać i nie ogranicza, co wpływa pozytywnie na jakość pracy. Ponadto, każda kurtka robocza posiada liczne funkcjonalne kieszenie, pozwalające na noszenie najpotrzebniejszych rzeczy przy sobie. Każdy pracownik będzie zadowolony, nie musząc za każdym razem chodzić po niezbędne narzędzia, bo bez problemu przechowa je w kurtce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl