Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nauszniki ochronne

Efektywne wykonywanie pracy jest możliwe tylko wtedy, gdy zostaną ku temu zapewnione odpowiednie warunki. Aby tego dokonać, należy zaoferować pracownikom nie tylko godziwe wynagrodzenie, ale również komfort i bezpieczeństwo, poprzez zakupienie dla nich odpowiedniego ubioru. Jednym z jego elementów są słuchawki ochronne.

Słuchawki przeciwhałasowe - niezbędnik pracownika

Słuchawki BHP są obowiązkowym elementem wyposażenia pracowników, którzy przebywają w głośnych miejscach. Do stref tego typu zaliczają się m.in.:

  • place budowy,
  • hale produkcyjne,
  • tereny fabryczne,
  • warsztaty samochodowe i lakiernicze,
  • lotniska.

Nauszniki ochronne pozwalają na zmniejszenie hałasu, który dociera do uszu pracownika. Zapewnia to ochronę jego narządów słuchowych i niweluje ryzyko powstawania bólów głowy wywołanych wystawieniem na bardzo głośne dźwięki. Opisywane części ubioru roboczego wykazują zatem istotne działanie prozdrowotne.

Słuchawki budowlane - przyrząd umożliwiający sprawną i przyjemną pracę

Ciekawym produktem są nauszniki ochronne aktywne. Ich rola polega na tym, iż nie wygłuszają one wszystkich dźwięków dobiegających z otoczenia, lecz tylko te najgłośniejsze dźwięki, które w istocie mogą poważnie zwiększyć dyskomfort pracownika. Dzięki temu między osobami noszącymi słuchawki jest możliwa w miarę sprawna komunikacji werbalna. Istnieją jednak także słuchawki ochronne z radiem, które pozwalają na słuchanie muzyki pracownikom, wykonującym monotonne zajęcie. Istnieją również jednak modele, które są w stanie odbierać sygnały krótkofalówek lub mogą łączyć się z telefonami poprzez technologię bluetooth. Dzięki temu kontakt z współpracownikami jest zawsze możliwy.

Sposób na zmotywowanie pracowników do pracy i uniknięcie mandatu

Słuchawki wygłuszające do pracy są elementem wyposażenia, który pracodawca musi zapewnić swoim podwładnym. W przeciwnym razie, może zostać oskarżony przez pracowników lub inspekcję pracy o niezapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków pracy. W związku z tym za niedopełnienie tego obowiązku przedsiębiorca może liczyć się z nałożeniem na niego mandatu lub grzywny. Dlatego właśnie należy zadbać o to, by wszyscy pracownicy byli dobrze wyekwipowani. Ponadto zadowolony pracownik, to dobry pracownik! W tej kategorii możecie zapoznać się Państwo z modelami słuchawek, które będą odpowiednie do przeróżnych środowisk roboczych. Każdy więc znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom. Na nasz asortyment składają się trwałe i dobrze wykonane produkty najlepszych firm na rynku, co gwarantuje pewność i opłacalność zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl