O firmie


Sklep artykuly-bhp.com.pl jako firma SAFETYPRO działa poprzez realizację zamówień internetowych. Nie jest to jedyny kanał sprzedaży naszego sklepu. Dzięki zadowolonym klientom i najlepszej jakości produktom realizujemy również mnóstwo zamówień z poleceń. Współpracujemy z największymi producentami i hurtowniami artykułów BHP w kraju oraz w Europie, dlatego możesz być pewny o trwałość produktów, a co najważniejsze o zdrowie swoje i osób zaopatrzonych w sprzęt z naszego sklepu.

Doświadczenie w branży stricte związanej z wszelakimi aspektami zasad BHP pozwoliło nam wreszcie spełnić marzenia i dziś możemy cieszyć się z prowadzenia sklepu z takimi produktami jak: odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, sprzęt ppoż. oraz wszelkie artykuły BHP.

W sprzedaży internetowej posiadamy wiele produktów takich marek jak: DEMAR, REIS, JHK, PROCERA czy URGENT oraz nieustannie pracujemy nad ciągłym rozszerzaniem oferty sklepu internetowego BHP. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie były na bieżąco aktualizowane pod względem dostępności i cen.

Najlepszej jakości asortyment oraz wysoce wykwalifikowani pracownicy gwarantują profesjonalną obsługę oraz zadowolenie wśród klientów w całej Polsce.

Zapraszamy do korzystania z naszych ofert oraz do kontaktu w razie pytań. Trzymajcie się bezpiecznie :)

                                                                             
                                                                       SAFETY FIRST!!!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl