Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wybór odpowiedniego ubioru oraz obuwia jest jednym z najważniejszych elementów, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa pracy pracownikom. Jest to o tyle istotne, że w przypadku niektórych zawodów i zadań, odpowiedni strój może uchronić pracownika przed bardzo poważnymi wypadkami. Jednym z najważniejszych elementów są odpowiednie buty robocze, które zabezpieczają nogę przed zmiażdżeniem przez ciężki przedmiot lub innymi podobnymi wypadkami. Bardzo często buty te, pozwalają również na bezpieczne poruszanie się po zakładzie, w którym pracujemy i w zależności od stanowiska i zadań mają dodatkowe funkcje, które umożliwiają bezpieczne ich wykonywanie.

Buty robocze - podstawa w ochronie nóg 

Do dyspozycji mamy buty BHP przystosowane do wielu zadań. Między innymi można wybrać wodery, które są połączeniem buta ze spodniami. Nie przepuszczają wody i zabezpieczają przed wszelkimi płynami od pasa aż po stopy. Jest to rozwiązanie szczególnie cenione w miejscach, gdzie pracownik, ma kontakt z różnymi płynami lub też narażony jest na zabrudzenia. Inne dostępne buty robocze męskie, jak i buty robocze damskie to trzewiki robocze bądź półbuty robocze. Są one wybierane w miejscach, gdzie nie ma zbyt wielkiej wilgoci, ale konieczna jest wygoda poruszania się i odpowiednia przyczepność. Są one wyposażone w specjalne podeszwy, które uniemożliwiają ślizganie się nawet po bardzo niekomfortowych nawierzchniach.

Buty robocze zapewniające bezpieczeństwo

Obuwie robocze bardzo często posiada specjalne wzmocnione noski, które chronią palce przed uderzeniami. Jeśli natomiast potrzebujemy obuwia, które jest odpowiednio przyczepne, ale również zapewnia wentylację stopie, to idealnym rozwiązaniem, będą klapki lub sandały. Zapewniają dobrą wentylację i komfort poruszania się. Z tego właśnie powodu używa się ich w miejscach, gdzie pracownicy, nie są narażeni na upadki ciężkich przedmiotów, a temperatura osiąga wysokie wartości.

Obuwie robocze jako element odzieży ochronnej

Oprócz obuwia roboczego bardzo istotna jest również odzież robocza, która zapewnia nie tylko komfort w pracy, ale zabezpiecza ciało przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. W zależności od wymagań odzież BHP może być nie tylko odporna na temperaturę, ale również chronić skórę przed skaleczeniem. Osiągnięcie rozmaitych właściwości umożliwia zastosowanie specjalnie dobranych materiałów, których cechy są dobierane do różnych warunków pracy.

Wszystkie oferowane tutaj buty robocze oraz odzież BHP są najwyższej jakości i posiadają niezbędne atesty. Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania oraz komfort i zadowolenie klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl