Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ochrona rąk jest kluczowym elementem bezpiecznej pracy. W naszym sklepie oferujemy najwyższą jakość w najbardziej korzystnych cenach. Sprawdź sam!

Ochrona rąk w profesjonalny sposób

Każdy profesjonalista dba nie tylko o swoje narzędzia i miejsce pracy, ale również o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Właśnie dlatego niezbędna jest ochrona, jaką zapewnia odzież robocza, a także rękawice robocze, które oferujemy w naszym sklepie. Rozumiemy, że wsparcie, jakie dają nasze produkty jest nie do przecenienia. Artykuły BHP są chętnie zamawiane przez wiele firm prężnie działających na rynku. To dzięki nim jesteśmy pewni, że nasza odzież BHP jest naprawdę wysokiej jakości. Każde uwagi, jakie otrzymujemy zwrotnie, są wnikliwie analizowane, aby jeszcze lepiej dostosowywać nasze produkty do Państwa wymagań i oczekiwań. 

Nasz sklep oferuje państwu szeroką gamę produktów do ochrony rąk. Są to między innymi: 

  • ochraniacze przedramienia
  • rękawice ochronne
  • rękawice ochronne antyprzepięciowe
  • zarękawki

Kiedy wybrać rękawice ochronne, a kiedy rękawice ochronne antyprzepięciowe?

Rękawice robocze różnią się między sobą materiałem, z którego zostały wykonane oraz obecnością lub brakiem szwu. Rękawice ochronne antyprzepięciowe charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na rozciąganie i urazy, dlatego są chętnie wybierane do licznych prac z zakresu montażu, w hurtowniach szkła, papieru, a także podczas pracy wymagających użycia ostrych narzędzi. Dodatkowo, takie rękawice są lekkie i bardziej komfortowe w noszeniu. Niektóre modele są nawet w niewielkim stopniu termoodporne. Stanowczo poprawiają pewny chwyt, dzięki czemu mamy pewność, że nic nie wypadnie nam z ręki. 

Rękawice ochronne wykorzystuje się między innymi w szeroko rozumianej służbie zdrowia. Rękawice medyczne są to przeważnie rękawice jednorazowego użytku, stosowane w trosce o dobro i zdrowie pacjenta. Stanowczo ograniczają ilość przenoszonych drobnoustrojów przy kontakcie między pacjentem a lekarzem, a także ich dalszy transfer. Rękawice ochronne stanowią również pierwszą linię obrony między lekarzem, diagnostą czy innym pracownikiem służby zdrowia a substancją potencjalnie zakaźną, taką jak na przykład krew albo inny materiał diagnostyczny. Bardzo często rękawice medyczne są wykonane z nitrylu, a dodatkowo mają właściwości bakteriobójcze, dzięki specjalnemu materiałowi powlekającemu tworzywo sztuczne. 

Odzież BHP, której możesz zaufać

Zarękawki są chętnie stosowane od laboratoriów chemicznych i diagnostycznych, prace z zakresu spawalnictwa i montażu, aż po prace przy produkcji żywności. Mają one dwojaką funkcję: część z nich ma za główne zadanie chronić przed zamoczeniem i pobrudzeniem, ale na rynku są również dostępne rękawice ochronne, które chronią przed skaleczeniem i przecięciem, a dodatkowo są wykonane z niepalnego materiału, przystosowane do pracy prowadzonej w wysokich temperaturach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl