Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ochrona słuchu

W wielu współczesnych zakładach produkcyjnych panuje spory zgiełk, szczególnie w miejscach, w których pracują potężne maszyny. Do zasad BHP należy zadbanie o odpowiednie bezpieczeństwo pracowników, jeśli wykonują obowiązki w podobnych warunkach. Dla pracodawcy jest to podwójny zysk, bo z jednej strony dba o zdrowie pracownika, a z drugiej nie naraża się na problemy wynikające z uszkodzenia słuchu któregoś z podwładnych. Jednak niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą, czy pracownikiem, w naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment produktów, z których pomocą zadbasz o Twoje bezpieczeństwo. Ochrona słuchu jeszcze nigdy nie była tak skuteczna.

Nauszniki gwarantują dobre wytłumienie

Wyposażając pracowników, liczy się nie tylko odzież robocza, ale również odpowiednie zabezpieczenie słuchu. Nie tylko fabryki borykają się z problemem ogłuszających dźwięków, ale również place budowy, lotniska czy inne branże korzystające z głośnym maszyn. Wszędzie tam potrzeba osłony dla ludzkich uszu, którą potrafią zapewnić nasze nauszniki. Zostały one zaprojektowane specjalnie tak, aby minimalizowały dochodzące do człowieka dźwięki, co pozwala mu dłużej zachować dobry słuch. Pozwala też skuteczniej pracować, ponieważ pracownik nie czuje się ogłuszony tym, co dzieje się wokół niego. Skuteczne wytłumienie dźwięków otoczenia gwarantuje innowacyjny design.

Ochrona słuchu - najnowsze rozwiązania

Możemy z dumą przyznać, że nie tylko nasza odzież BHP, ale również akcesoria chroniące słuch są wykonane z najwyższą pieczołowitością, a ponadto z wykorzystaniem nowych rozwiązań technologicznych. Możemy zagwarantować, że dzięki przemyślanym projektom, nasze produkty nie będą przeszkadzały w pracy, jednocześnie dając użytkownikowi najwyższy poziom ochrony przed głośnymi dźwiękami. Zastosowane w ich produkcji innowacje z dziedziny akustyki sprawiają, że trudno o bardziej skuteczną ochronę słuchu w miejscu pracy.

Kompatybilność z ochroną głowy

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ochrona głowy jest używana w Twoim zakładzie pracy, u nas znajdziesz odpowiednie nauszniki. Posiadamy bowiem szeroki asortyment tego typu produktów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Od tradycyjnych nauszników, przez te przeznaczone do używania razem z kaskiem, po profesjonalne zatyczki - wszystko jest dostępne w naszym sklepie. Dlatego, jeśli chodzi o BHP, odzież robocza i wszelkie niezbędne akcesoria znajdują się w naszej ofercie. Zapewnimy specjalistyczne produkty dla większości przemysłów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl