Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przedstawiamy szeroki asortyment produktów ochronnych, w tym odzieży roboczej, w skład której wchodzą spodnie robocze, bluzy ochronne czy kurtki robocze z odblaskami. Oferta obejmuje ponadto typy odzieży jednorazowej, specjalistycznej oraz komplety ubrań na każdą porę roku. Produkty dostępne w przystępnych cenach, wykonane z wysokiej jakości materiałów, nadające się do każdej pracy, wymagającej ochrony ciała.

Podstawowa odzież ochronna

W trakcie pracy człowiek bywa narażony na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Podstawą bezpiecznej oraz - co ważne - komfortowej pracy jest odpowiednia odzież ochronna. Należy pamiętać, że głowa nie jest jedyną częścią ciała, którą należy chronić. W korpusie człowieka znajdują się najważniejsze narządy wewnętrzne. Do zapewnienia optymalnej ochrony tej części ciała doskonale spiszą się bluzy ochronne. Niezależnie od pory roku oferta asortymentu aktualna jest dla każdej temperatury zewnętrznej oraz wewnątrz budynku. Odzież ochronna zdaje egzamin w przypadku kontaktu z gorącymi elementami, substancjami żrącymi oraz w czasie pracy z elementami kłującymi, ostrymi oraz tnącymi.

Kurtki z odblaskami

Praca w służbie drogowej, firmach oferujących pomoc w zadaniach związanych z wycinką drzew czy choćby utrzymywanie czystości na ulicach aglomeracji miejskich związana jest z niebezpieczeństwem potrącenia przez jadący samochód. Wychodząc naprzeciw wymaganiom oraz zapobiegając nieszczęśliwym wypadkom oferujemy kurtki robocze z odblaskami. W czasie zmiennej temperatury, w okresie jesiennym oraz wiosennym, dobrze sprawdzii się polar z odblaskami. Przyjemny materiał połączony z doskonałą jakością wykonania sprawia, że polar jest bardzo uniwersalny i stanowi świetną alternatywę dla kurtek. 

Odzież robocza

W przypadku narażenia na zabrudzenia, częste otarcia lub pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych alternatywą dla ubrań ochronnych jest odzież robocza. Stanowi ona doskonałe zabezpieczenie przed zniszczeniem prywatnej odzieży pracownika. Trwałe materiały posiadające właściwości wodoodporne oraz antypoślizgowe zapewniają możliwość pracy bez obaw o zdrowie. Odzież BHP sprawdzi się także w trakcie kontaktu z wszelkimi chemikaliami. Zalecana jest między innymi rolnikom, którzy wykonując zabiegi ochrony roślin są narażeni na kontakt ze środkami chemicznymi. Po wykonaniu prac polowych rolnik może mieć styczność z roślinami poprzez nogi. Dlatego tak ważne jest, aby je chronić. Z pomocą przychodzą spodnie robocze, a także odpowiednie obuwie ochronne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl