Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odzież ostrzegawcza jest niezbędna wszędzie tam, gdzie występuje konieczność wizualnego zasygnalizowania obecności pracownika. Odzież BHP ma zapewnić bezpieczeństwo osobie pracującej w warunkach, w których widoczność robotnika odgrywa istotną rolę. W odzież ostrzegawczą o intensywnej widzialności powinna być zaopatrzona każda firma zajmująca się robotami drogowymi, jednak oferta sklepu skierowana jest również do osób wykonujących inne zawody, gdzie zdrowie i życie pracownika zależy od jego dobrej widoczności.

W jakie elementy odzieży ostrzegawczej bhp powinien być zaopatrzony pracownik?

Ze względu na szeroki asortyment naszego sklepu internetowego, zadbaliśmy o to, aby każdy odwiedzający stronę mógł bez przeszkód znaleźć kategorię, która aktualnie go interesuje. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz produktów, od kamizelek odblaskowych do spodni ostrzegawczych. W naszej ofercie znajdują się również odblaski na odzież zapewniające dobrą widoczność z dużej odległości, które mogą być wykorzystane przez pieszych poruszających się po zmroku po drogach poza obszarem zabudowanym.

Do kogo skierowana jest oferta sklepu z odzieżą BHP?

Na niebezpieczeństwo spowodowane ograniczoną widocznością narażone są w szczególności osoby wykonujące prace drogowe. Odzież ostrzegawcza odblaskowa powinna być stosowana zarówno w dzień, jak i w nocy. Specjalistyczna odzież robocza i ochronna przeznaczona jest także dla pracowników branży budowlanej oraz magazynierów. Właściwości ubrań odblaskowych zależą przede wszystkim od materiałów użytych do ich produkcji. Tło odzieży, której rozprowadzaniem zajmuje się nasz sklep, charakteryzuje się wysoką odpornością na detergenty stosowane do prania. Warto wspomnieć, że odzież BHP jest certyfikowana, dlatego można mieć pewność, że materiał nie straci swoich specjalnych właściwości. Należy jednak pamiętać, że odzież ostrzegawcza bhp powinna być dostosowana do warunków panujących na stanowisku pracy oraz rodzaju wykonywanych przez pracownika czynności.

Odzież ostrzegawcza z nadrukiem

Firma dostarcza także odzież odblaskową z nadrukiem. Oferujemy kurtki ostrzegawcze z nadrukiem i kamizelki odblaskowe z logo, które stanowią najważniejszy element odzieży BHP. Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności, którą można zakupić w naszym sklepie internetowym, odpowiada ściśle określonym normom oraz spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Gwarantujemy również, że została wykonana z materiałów najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl