Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przepisy obowiązujące w naszym kraju, wymagają od pracodawców, zapewnienia swoim pracownikom odzieży specjalistycznej, która ochroni ich przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych, a także urazami mechanicznymi, których mogą doznać każdego dnia w pracy, wykonując powierzone obowiązki. Szeroka naszego sklepu internetowego umożliwia nie tylko zakup ubrań, ale i stworzenie na nich dodatkowej przestrzeni marketingowej. Jest to możliwe za sprawą umieszczenia na nich logo firmy, bądź reklamy z informacjami o przedsiębiorstwie. 

Specjalistyczna odzież ochronna

Odzież dostępną na rynku możemy podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są ubrania robocze chroniące przed zabrudzeniem prywatne odzienie pracowników, a także odzież specjalistyczną, której zadaniem jest ochrona życia i zdrowia pracowników. Najważniejszą różnicą, jaka pomiędzy nimi występuje jest to, iż specjalistyczna odzież ochronna musi posiadać atest, który dopuszcza ją do sprzedaży.

Charakterystyka odzieży trudnopalnej

Specjalistyczna odzież robocza, która charakteryzuje się trudnopalnością, dedykowana jest w szczególności spawaczom, kowalom, elektrykom, pracownikom przemysłowym, a także wszystkim osobom, które narażone są na wysokie temperatury lub działanie prądu elektrycznego. Odzież trudnopalną można kupić w komplecie, bądź zakupić wybrane jej elementy. Bez względu na wybrany element, każdy z nich musi posiadać specjalny certyfikat, który stanowi gwarancję jakości.

Większość specjalistycznej odzieży posiada właściwości antystatyczne oraz kwasoodporne. Wszystkie kieszenie w kombinezonach ochronnych są zamykane. Wszystko po to, aby nie mogły przedostać się do nich iskry powodujące dotkliwe poparzenia.

Odzież trudnopalna dla spawaczy, jest obecnie najczęściej wybieranym rodzajem ubrań w sklepach internetowych. Charakteryzuje ją połączenie funkcjonalności, a także nowoczesnego designu. Kieszenie na kolanach z wejściem od góry na nakolanniki ułatwiają pracę, a ergonomiczny kształt nogawek, został opracowany zgodnie z ruchem ciała. Zapinany na szelki kombinezon roboczy w przypadku pracy  na wietrze czy mrozie, może być z łatwością ukryty pod kurtką, a podtrzymaniu na odpowiedniej wysokości spodni ochronnych, ułatwia pas o anatomicznym kształcie.

W jaki sposób chronić ubranie robocze przed zniszczeniem?

Odzież trudnopalna elektrostatyczna może być prana w pralce. Każdy z jej elementów posiada szczegółową instrukcję, która określa w jaki sposób ją odświeżyć. Niezwykle delikatne elementy, do których należą odblaski, wymagają prania w niskiej temperaturze, przy użyciu delikatnych detergentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl