Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rękawice ochronne są stosowane w wielu gałęziach gospodarki oraz w instytucjach medycznych. Przede wszystkim mają za zadanie zapewnić higienę pracy oraz ewentualnie ochronić pracownika przed kontaktem ze skażonymi powierzchniami, niebezpiecznymi substancjami lub po prostu uszkodzeniem mechanicznym. W wielu wypadkach rękawiczki ochronne stanowią także bardzo dużą pomoc w wykonywaniu obowiązków, ponieważ zwiększają wygodę pracy i/lub podnoszą zdolności chwytne, np. dzięki gumowej powierzchni. Ich stosowanie w niektórych przypadkach jest jest absolutnie wymagane, a w innych może być zwyczajnie przydatne.

Rękawice nitrylowe dla lepszej ochrony mechanicznej

Tego typu rękawice ochronne przeznaczenie mają przede wszystkim do prac o zwiększonym ryzyku uszkodzenia naskórka, rozcięcia lub innego uszkodzenia mechanicznego ręki. Wykonanie ich z materiału, którym jest kauczuk nitrylowy sprawia, że są dużo wytrzymalsze niż produkty z lateksu lub z gumy. Dlatego też bardzo dobrze sprawdzają się przy pracach ze smarami, węglowodorami, olejami i innymi substancjami, które utrudniają wykonywanie zadań. Dla osób uczulonych posiadamy w asortymencie także rękawice nitrylowe bezpudrowe.

Rękawice ochronne gumowe/lateksowe do wielu zadań

Ten typ rękawic jest bardzo popularny w różnych zakładach pracy oraz w naszych gospodarstwach domowych. Materiał sprawia, że rękawice ochronne lateksowe/gumowe sprawdzają się w praktycznie każdej pracy, w której chcemy ochronić ręce nasze lub pracownika. Bardzo często wykorzystuje się je także w realizacji różnych zadań w domu, ponieważ chronią dłonie przed szkodliwym działaniem różnych substancji czyszczących i innych. Jeśli chodzi o te rękawice ochronne cena jest szczególnie niska.

Rękawice ochronne jednorazowe

Są to rękawiczki ochronne najczęściej wykorzystywane w przemyśle spożywczym oraz gastronomii. Łatwe w użyciu i wygodne zapewniają odpowiednią higienę pracy i chronią jedzenie przed skażeniem. Ponadto są to bardzo popularne rękawice ochronne BHP, jeśli chodzi o pracę w szpitalu. Są bardzo często używane przez pielęgniarki i lekarzy, którzy mają częsty kontakt z pacjentami. Rękawice jednorazowe mogą występować w kilku wersjach i w zależności od tego ich przeznaczenie może się nieco różnić.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rękawiczek sprawdzonych producentów. Gwarantują bezpieczeństwo w zakładach pracy, niezależnie od charakteru wykonywanych zadań. Ponadto zwiększają wygodę pracownika, co jest również ważne, bo wpływa na jakość jego działań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl