Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Praca powinna być tak zorganizowana, by wszelkie małe narzędzia, które potrzebujemy, były zawsze pod ręką. Jednocześnie nie mogą zajmować nam rąk cały czas. Musimy mieć swobodę ruchu i sięgać po dane narzędzie tylko wtedy, gdy właśnie należy go użyć, a nie nosić ich całe czas w rękach. Do tego celu przydadzą nam się różnej wielkości kieszenie w roboczej odzieży.

Dlaczego spodnie robocze na szelkach?

Mamy dwa rodzaje spodni do pracy:

  • na pas,
  • na szelkach.

Te na pas nosimy wówczas, gdy mamy 4 do 5 kieszeni i nie nosimy  w nich zbyt ciężkich przedmiotów. Nie pracujemy w często zmienianych pozycjach (schylanie się, kucanie), gdy nie ma obawy odsłonięcia pleców lub wysunięcia się ze spodni koszuli, która będzie przeszkadzać i krępować ruchy oraz nie ma obawy, że spodnie zostaną przypadkiem zsunięte w dół.

Męskie ogrodniczki z szelkami mają za zadanie udźwignięcia kilka dość ciężkich narzędzi, jak np. młotek, sekator, duża miarka, itp. oraz zapobiec wydostawaniu się wciągniętej koszuli lub bluzki i spadania spodni z bioder.

Ogrodniczki robocze męskie nie tylko do ogrodu

Ogrodniczki z kieszeniami są tak funkcjonalne, że chętnie są zakładane przez wszystkich pracowników:

  • ogrodników,
  • magazynierów,
  • budowlańców,
  • mechaników,
  • ślusarzy,
  • inżynierów i wielu innych.

Oprócz ww. cech, robocze spodnie z szelkami mają specjalne długie kieszenie z przodu przy kolanach. Wkłada się do nich ochronne nakolanniki. Dzięki nim pracownik może swobodnie klękać na zimnych posadzkach i ziemi, żwirze, nieheblowanych deskach itp. bez obawy przemrożenia kolan lub ich skaleczenia.

Spodnie robocze na szelkach ocieplane mają ocieplaną wyściółkę, co pozwala pracować w zmiennych warunkach pogodowych i w niskich temperaturach. Chronią przed chłodem nie tylko nogi i pośladki, ale także plecy i klatkę piersiową.

Czy są spodnie na szelkach damskie?

W ogrodniczki warto ubrać także kobiety, pracujące na halach, gdzie jest chłodno lub gdy muszą pracować na dworze albo często się schylać. Spodnie robocze na szelkach damskie mają wyprofilowany krój, podkreślający kobiecą sylwetkę. Różne kolorowe wstawki upiększają spodnie robocze ogrodniczki i są dzięki temu chętnie przez kobiety noszone.

Ogrodniczki robocze damskie oraz męskie są wykonane z mocnego materiału (bawełna i poliester), dzięki czemu są oddychające i jednocześnie chronią przed wilgocią oraz są dporne na otarcia, przedziurawienie i rozerwanie. Szwy zszywane są potrójnie, co czyni ogrodniczki jeszcze bardziej wytrzymałe na rozprucia, rozdarcia i ostre przedmioty, które często noszone są w kieszeniach. Wielokrotne pranie nie kurczy tkaniny ani jej nie gniecie. Użyte farby do tkanin nie odbarwiają się pomimo użytych środków piorących.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl