Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

T-shirt stanowi ważny element ubrania roboczego, który może być niedoceniany. Błąd w myśleniu, że t-shirty robocze nie są ważne wychodzi na jaw zwłaszcza latem, kiedy to pracownicy z powodu pięknej pogody najczęściej rezygnują z wierzchnich ubrań. Jakie kryteria warto sobie postawić kiedy chcemy zamówić t-shirt roboczy? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wybieramy t-shirty męskie robocze

Aktualnie rynek odzieży bhp, roboczej i specjalnej jest dużo bardziej rozbudowany niż kilkadziesiąt lat temu, więc asortyment w branży cechuje duża różnorodność. Podobnie jest w przypadku konkretnych towarów i specyficznych rodzajów odzieży roboczej. T-shirt męski roboczy nie zawsze wygląda tak samo, ponieważ oprócz tradycyjnych koszulek z krótkim rękawem szytych na kształt oraz wzór litery "T", możemy spotkać np. t-shirt z długim rękawem bhp. Tego rodzaju odzież będzie odpowiednia w zimniejszych miesiącach - jesienią oraz wczesną wiosną. Na lato dobrze będzie zakupić dla swoich pracowników tradycyjne T-shirty.

T-shirt roboczy - bogactwo kolorów 

Firmy zajmujące się produkowaniem, szyciem oraz dystrybucją odzieży roboczej bhp często oferują ubrania robocze, w tym klasyczny produkt - t-shirt męski - w różnych kolorach. Wybierając barwę koszulki warto mieć na uwadze to, by nawiązywała ona do logo lub dobrze się z nim komponowała, jeżeli zdecydujemy się na nadrukowanie go z tyłu lub z przodu t-shirtu. Dodatkowo t-shirt roboczy powinien kolorystycznie dobrze komponować się z resztą odzieży, jaką noszą pracownicy. Biel, choć wygląda dobrze i często dobrze się kojarzy - nie zawsze będzie najlepszym wyborem. Pamiętajmy, że wybieramy t-shirt do pracy. 

A może nadruk?

Koszulki i t-shirty z nadrukami są modne w modzie codziennej, ale również często się pojawiają w strojach dla pracowników. Najczęściej nadruk na t-shircie stanowi logo albo nazwa firmy. Jest to dobry sposób na reklamę oraz budowanie rozpoznawalności marki. Wybierając t shirt roboczy z nadrukiem zwróćmy szczególną uwagę na jakość wykonania oraz sposób umocowania nadruku. Rozmazane litery po pierwszym praniu nie świadczą o wysokiej jakości i nie będą dobrze się prezentować. Przed złożeniem dużego zamówienia dla wszystkich pracowników warto sprawdzić jakość koszulek i sposób ich wykonania. U nas znajdą Państwo koszulki t-shirt dla pracowników cechujące się wysoką jakością i trwałością materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl