Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Trzewiki S3 to obowiązkowe wyposażenie dla personelu pracującego w wyjątkowo niebezpiecznych warunkach. Dzięki zastosowaniu odpowiednich standardów i rozwiązań technicznych, buty zostały oznaczone jako odpowiedni wybór elementu wyposażenia pracowników fizycznych. 

Trzewiki robocze S3 mają właściwości elektrostatyczne. Dlatego, poprzez użytkowanie tego obuwia, w znaczący sposób zmniejsza się możliwość elektrycznego naładowania osoby, poprzez styczność z niebezpiecznymi instalacjami. Absorpcja energii w części piętowej umożliwia zminimalizowanie skutków upadku ze znacznej wysokości. Dodatkowo, zamknięta część piętowa zabezpieczy pracownika przed szkodliwym działaniem wielu czynników zewnętrznych. Buty robocze męskie zostały wyposażone w odporną antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu użytkowanie obuwia uchroni przed upadkiem na wilgotnej powierzchni, co bezpośrednio ochroni przed niebezpiecznym wypadkiem. 

Trzewiki ochronne S3 - obowiązkowy element wyposażenia pracownika fizycznego 

W razie wypadku, bądź narażenia na niebezpieczeństwo, struktura buta nie przepuści wody przez minimum jedną godzinę. Urzeźbiona podeszwa oraz dodatkowa wkładka odporna na przebicie, sprawdzi się w każdych trudnych warunkach, zarówno na wysokości, jak i podczas wystąpienia ostrych odłamków w podłożu. 

Dzięki wszystkim właściwościom, trzewiki s3 stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego profesjonalnego pracownika. Buty są uniwersalne, dostępne są również buty robocze damskie w mniejszych rozmiarach. 

S3 - buty robocze niezastąpione w każdej pracy

W ofercie znajdują się również trzewiki ocieplane s3, które będą niezastąpionym wyborem w czasie chłodniejszych dni i podczas trudnych warunków atmosferycznych. Wykorzystanie specjalnej wyściółki umożliwia swobodną pracę niezależnie od temperatury na zewnątrz. Warto zaznaczyć, że pomimo wypełnienia, obuwie robocze nie traci swoich właściwości, umożliwiając bezpieczną pracę. Męskie i damskie obuwie robocze sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od działania szkodliwych czynników zewnętrznych. Model ten jest stosowany na szeroką skalę w budownictwie, ponieważ ich jakość zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Buty s3 posiadają wszystkie certyfikaty, które są poświadczeniem wymienionych ochronnych właściwości. Oferowane przez nas trzewiki pracownicze to dobry zakup na długi czas. Wysoka jakość materiału oraz zabezpieczeń sprawi, że element wyposażenia stanie się niezastąpiony w każdej pracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl