Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Prawo polskie przewiduje, że pracodawca powinien zapewnić zatrudnionym odpowiedni ubiór roboczy, jeżeli charakter wykonywanej przez nich pracy może spowodować uszkodzenie ich prywatnych ubrań. Jednym z elementów ubioru do pracy są trzewiki robocze, które pracownik nosi na terenie zakładu. Nie są to stricte buty ochronne (ale mogą być). Służą przede wszystkim po to, aby zatrudniony nie zużywał własnego obuwia albo jeśli charakter pracy wymaga specjalnej higieny lub konkretnego rodzaju butów. W interesie pracodawcy jest zapewnić takie buty robocze, ponieważ osoba zatrudniona może się ubiegać o zwrot pieniędzy, jeśli jej prywatny ubiór ulegnie uszkodzeniu.

Trzewiki robocze męskie

Mężczyźni potrzebujący obuwia roboczego pracują przede wszystkim w warunkach zwiększonego ryzyka uszkodzenia butów, a nawet ciała. Dlatego buty robocze męskie powinny być tak dobrane, żeby odpowiadały wymaganiom charakteru pracy. Mogą być wyposażone w specjalną podeszwę antypoślizgową, mogą być wodoodporne albo tradycyjnie mieć podnosek, czyli chronić przed uderzeniami i ciężkimi przedmiotami spadającymi na nogę. Oczywiście trzewiki robocze bez podnoska również skutecznie funkcjonują jako buty robocze. W trudnych warunkach zawsze ochronią prywatne obuwie pracownika, które zostawi w szatni.

Trzewiki robocze damskie

W przypadku prac wykonywanych przez kobiety, na pewno przydadzą się buty zapewniające dodatkową higienę realizacji swoich zadań oraz takie, które są oddychające i komfortowe. Dlatego buty robocze damskie mogą przypominać nawet obuwie noszone na co dzień, ale zależy to oczywiście od rodzaju wykonywanych obowiązków. Pracowniczki na pewno docenią, jeśli zakład pracy zadba o ich odpowiednie przygotowanie i dostarczy im obuwie, które pozytywnie wpłynie na komfort i wygodę.

Szeroki asortyment najlepszych firm

W naszym sklepie każdy pracodawca znajdzie szeroki wybór obuwia roboczego renomowanych producentów. Bardzo dużą popularnością cieszą się trzewiki robocze Urgent, czyli firmy zajmującej się produkcją szeroko pojętych akcesoriów BHP dobrej jakości. Kolejnymi wartymi wspomnienia rodzajami obuwia są wytrzymałe i komfortowe trzewiki robocze Demar oraz bardzo cenione przez niejednych pracowników trzewiki robocze beta. Dzięki naszemu zróżnicowanemu asortymentowi każda firma znajdzie rodzaj butów, którego potrzebuje w swoim zakładzie. Od najprostszego obuwia zmiennego, po zaawansowane trzewiki ochronne, które posiadają szereg dodatkowych właściwości. Staramy się stale poszerzać asortyment, żeby spełnić wymagania każdej branży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl